| ASIN | B004ZNWVN2 |
| Additional Features | Touchless |
| Best Sellers Rank | #692,579 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #168 in Touchless Bathroom Sink Faucets |